ÖZSAĞLAM Tekstil

sAN. TİC. LTD.ŞTİ

Tel: +90 212 612 01 38| Mail: info@ozsaglamiplik.com

Site Search

Kurumsal

Şirketimiz 1975 yılında HASAN SAĞLAM önderliğinde bireysel olarak tekstil sektöründe hizmete başlamış olup 1996 yılında ÖZSAĞLAM TEKSTİL  adı altında siz değerli müşterilerimize en uygun ve en mükemmel hizmeti sunmak üzere şirket çatısı altında toplanmıştır.
Türkiye piyasasında büyümeyi hedefleyen firmamız, günümüzün yoğun rekabetçi pazarında kalıcı ve sağlam bir yer edinebilmek için profesyonelleşmenin ışığında yürüyecektir. En üst seviyede müşteri tatmini, kaliteyi ve verimliliği esas almış ve müşterilerine yansıtmayı amaç edinmiştir. Felsefemiz mükemmeliyetçi anlayışla ailemizi büyütmeye devam edebilmektir.   

 

MİSYONUMUZ
Firmamızın temel misyonu, gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek ,doğru ve kaliteli tekstil ürünleri için kaliteli iplikler üretmek, ürün ve hizmet kalitesinde devamlılığı sağlamaktır. Değişen ve gelişen pazar Şartlarına cevap vererek ve mevcut müşteri memnuniyetini arttırarak sektörde müşteriler tarafından tercih edilebilir olmaktır.

 

VİZYONUMUZ
Müşterilerimizin,çalışanlarımızın ve tüm çevremizin ,istek,ihtiyaç ve çıkarlarını koruyarak iplik sektörünün parlayan yıldızı olmak,
Hedeflerimiz, ihracatımız arttırmak, müşteri memnuniyetini sürekli hale getirmek.

 

TEMEL İLKE VE DEĞERLERİMİZ
*Güveninirlik
*Kalite
*Verimlilik ve Disiplin
*En iyi olma yolunda ilerlemek

*Sürekli büyümeyi temel amaç edinmek.